Explainer video

Stworzenie i wprowadzenie na rynek nowego produktu wymaga intensywnych działań marketingowych, które go wypromują, wyjaśnią jego przewagi nad konkurencją oraz zachęcą klientów do zakupu. Explainer video to idealne narzędzie marketingowe do takich celów. Pozwala na skuteczną promocję o ogromnym zasięgu i szybkie wyprzedzenie konkurencji.

Promocja produktów dzięki explainer video

Zapoznanie potencjalnego klienta z produktem to milowy krok w działaniach marketingowych. Zanim podejmie on decyzje o jego zakupie, konieczne jest przybliżenie mu danej marki, co wywołuje potrzebę posiadania nowości. Jeśli klient nie zna produktu, nie ma świadomości jego funkcji oraz zastosowania, a także korzyści płynących z jego posiadania, produkt wydawać mu się będzie zbędny. Umiejętne explainer video pozwala tę potrzebę w nim wykształcić. Tak jak w przypadku każdego rodzaju promocji, także przy produkcji explainer video konieczne jest postawienie na wysoką jakość, dobry pomysł i wykonanie, które będzie wyróżniało video. Można zastosować tradycyjne formy filmowe, można także skorzystać z nowoczesnych technik animacji 2d i 3d, które pozwalają bardzo przejrzyście i obrazowo ukazać zalety produktu. To jednak wymaga wyboru najwyższej klasy profesjonalistów.

Explainer video od Simple Frame

Kiedy podejmujemy decyzję o produkcji explainer video, ponieważ tego wymaga nasz produkt, konieczne jest wybranie najlepszych specjalistów i narzędzi, które stworzą video najwyższej jakości. Doskonały pomysł, wysoka jakość wykonania oraz zachowanie odpowiedniej strategii marketingowej sprawia, że film jest skuteczny i buduje pozytywny wizerunek firmy, nie tylko promuje produkt. Studio Simple Frame to zespół specjalistów, którzy wypromują Twój produkt dzięki doświadczeniu i najnowocześniejszym narzędziom.