Film promocyjny i jego 3 zalety

1. Film promocyjny, czyli powiew świeżości

Standardowe i panujące od już dłuższego czasu formy marketingu szybko nudzą się odbiorcom i zupełnie przestają być skuteczne. Żeby zatrzymać stałych klientów i dotrzeć do nowych trzeba zawsze być krok przed nimi, wywierać na nich wrażenie i zaskakiwać. Do tego potrzeba odrobiny odwagi i wyjścia poza oklepane ramy. Film promocyjny jest świetnym sposobem na skuteczne wyjście naprzeciw klientowi.

2. Wyróżnij się z tłumu

Dziś niemal wszystko kręci się i skupia wokół Internetu, który stał się głównym źródłem informacji i reklamy. Jest to zatem doskonały sposób komunikacji z klientem. Jednak nie wystarczy tam po prostu być. Do tego żeby w ogóle zaistnieć i od Twojego powodzenia na rynku zależy sposób w jaki się zareklamujesz i wyróżnisz na tle innych. A “innych” jest naprawdę mnóstwo! Jednak tylko najbardziej kreatywni zapadają w pamięć. Klient lgnie do tych “wyjątkowych” bo sam chce być wyjątkowy i tak traktowany. Musisz zatem zareklamować siebie, swoją markę w sposób nowoczesny, atrakcyjny dla dzisiejszego klienta, który widział już niemal wszystko i szuka czegoś nowego.

3. Zaczaruj odbiorców obrazem

Ludzie są wzrokowcami. Przyciągają ich nowe bodźce, nowe interesujące rozwiązania. Film promocyjny zdecydowanie właśnie takim jest!
To alternatywa dla nudnej, oklepane już reklamy plakatowej albo dla długiego opisu. Dzięki takiemu filmowi odbiorca przeżyje nie tylko nowe wizualne doznania ale też dowie się wiele najistotniejszych rzeczy o Tobie, Twojej firmie zamiast czytać nudne opisy- czego i tak pewnie nie robi.
W atrakcyjny sposób przedstawić to czym się zajmujesz i siebie z najlepszej strony. A nowoczesne ujęcia, pomysłowy montaż i niesztampowa muzyka zapewnią, że zrobisz wrażenie, zaciekawić odbiorcę i zapadniesz w pamięć. A o to właśnie Ci chodzi!

Film promocyjny, pod warunkiem, że zrobimy z wyczuciem nowych trendów i innowacji, ukaże nie tylko Twoją firmę jako profesjonalną ale rzuci też takie światło na każdy Twój produkt. Klient przez pryzmat filmu promocyjnego będzie kojarzył również twoje produkty i usługi. Dlatego już sam film, jego technika i styl odgrywają dla Ciebie kluczową rolę.

film promocyjny

Simple Frame – firma godna zaufania

W Simple Frame mamy nie tylko profesjonalny sprzęt, który jest bardzo ważnym elementem w tworzeniu naszych projektów. Simple Frame to przede wszystkim ludzie z pasją, zespół który tworzą zawodowcy i specjaliści. Jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi trendami. Bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i współpracujemy z nim na każdym etapie tworzenia filmu. W konsekwencji tego każdy projekt jest inny ale jednakowo skuteczny.

Każda sekunda filmu jest dopracowana i nieprzypadkowa. Dzięki temu czas trwania filmu jest maksymalnie wykorzystany na pokazanie zalet i promocję Twojej marki. A odpowiednio wykorzystany i dobrze wyeksponowany film promocyjny na pewno przełoży się sukces Twojej firmy.