Film promocyjny

Film promocyjny jako współczesne narzędzie marketingowe

Każda prężnie działająca firma, szczególnie młoda, dopiero zaczynająca swoją drogę w branży, musi pokazać się światu i zwrócić na siebie uwagę. Co za tym idzie przyciągnąć, a następnie wzbudzić zaufanie a jakością usług zatrzymać na dłużej. Przez to właśnie zostanie zauważona. W świecie każdej branży coraz ciężej wybić się ponad innych i wyróżnić na tle. Renoma i doświadczenie są najważniejszymi wytycznymi podczas wyboru firmy, z którą chcemy współpracować. Co nie oznacza, że mniejsze firmy lub z te z krótszym stażem na rynku są gorsze. Często jest wręcz przeciwnie! W związku z tym żeby zaistnieć i zdobyć poważanie kolegów z branży trzeba pokazać swoje najsilniejsze strony w jak najlepszy sposób. Najlepszym współczesnym na to sposobem jest film promocyjny.

Dzisiejszy świat już niemal w połowie tworzy wirtualna rzeczywistość. To tam szukamy dla siebie odpowiednich specjalistów w razie potrzeby, opinii innych na dany temat, porównujemy, oceniamy. Wynika to z tego, że Internet i telewizja stały się kopalniami, z których czerpiemy garściami. Właśnie dzięki videomarketingowi możemy pokazać w Internecie czy telewizji swój biznes w najlepszy możliwy sposób. We współpracy z odpowiednią firmą można stworzyć film promocyjny, które wypromuje produkt czy usługi i zwróci uwagę potencjalnych klientów.

Dlaczego Simple Frame

Studio Simple Frame od kilkunastu lat zajmuje się kompleksowym tworzeniem filmów promocyjnych i videomarketingiem. Oprócz kreatywnych filmowców i grafików zespół Simple Frame tworzą ludzie, którzy doskonale znają się na obecnych trendach, śledzą rynek reklamy i wiedzą, jakich technik czy sposobów użyć żeby video było atrakcyjne dla widza. Dzięki temu każde video pokazuje coś czego nie ma nigdzie indziej, zadziwia i zachwyca. Tworzymy je od samego początku. Począwszy od pomysłu i scenariusza, po produkcję i postprodukcję. Używając nowoczesnych technik i niebanalnych sposobów tworzenia video, powstają projekty, które są świeże, dynamiczne i sieją zainteresowanie usługami potencjalnych klientów.

Żyjąc w dobie estetyki i ciągłego dążenia do doskonałości. Wynika to z tego, że coraz bardziej zwracamy uwagę na nasz wygląd i zdrowie. Najlepiej tę tendencję można zaobserwować wśród gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów stomatologicznych.
Tworząc film promocyjny dla swojego gabinetu zyskasz w oczach klientów i będziesz postrzegany jako nowoczesny i przyjazny dla klientów.

film promocyjny

W Simple Frame stworzyliśmy dziesiątki filmów, które pomogły i rozwinęły wiele firm. Dzięki najwyższej jakości i nieszablonowym rozwiązaniom taki film będzie świadczył nie tylko o usługach gabinetu ale o wszystkich pracownikach i poziomie usług.

Taki film promocyjny wykorzystasz na:

– swoich WSZYSTKICH kanałach społecznościowych

– stronie Internetowej

– ekranach LCD w swojej placówce

– eventach branżowych

– jako reklama dla partnerów biznesowych

Pomożemy Ci stworzyć film, który nie jest zwykłą, tradycyjną reklamą gabinetu. Dzięki nam się wyróżnisz i zwrócisz na siebie uwagę podkreślając jednocześnie największe zalety i korzyści korzystania właśnie z Twojego gabinetu.

Możemy przybliżyć historię powstania gabinetu.

Wypowiedzi specjalistów, pacjentów.

Pokazać wnętrza gabinetów, korytarze.

Aktualne promocje dla pacjentów.

Nowoczesne zabiegi i nowinki branżowe.

Zapraszamy do kontaktu!

+48 502 061 431
kontakt@simpleframe.pl