Film promujący miasto

Promocja miasta to działanie marketingowe, mające na celu pozyskanie nowych inwestorów, turystów i klientów lokalnych usług. Film promujący miasto pozwala na wyróżnienie interesujących zjawisk, działań mieszkańców czy charakterystycznych, lokalnych produktów. Może też przyczynić się do większego zainteresowania bieżącymi wydarzeniami i zachęcić podróżujących do odwiedzenia danego miejsca.

Promocja miasta – skuteczność

Reklamowanie danego miasta czy regionu nie jest proste i aby wyróżnić filmy promocyjne z masy podobnych, trzeba postawić na jakość wykonania i pomysł. Najciekawsze filmy promujące miasto przestają być już tylko narzędziem w rękach marketingowców, ale zaczynają żyć własnym życiem, np. poprzez portale społecznościowe. Promocja odbywa się niejako przy okazji, a sam film promujący miasto staje się przekazywanym coraz dalej materiałem. Aby jednak tak się stało, konieczne jest stworzenie filmu najwyższej jakości i wyróżniającego się. Najważniejszy jest pomysł i wykonanie, najlepiej z zastosowaniem najnowocześniejszych technik filmowych. Tylko wtedy inwestycja jest opłacalna i szybko przynosi efekt.

Film promujący miasto – produkcja Simple Frame

Studio Simple Frame to uznany producent filmów promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych, z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najbardziej widowiskowych technik filmowych. Film promujący miasto naszego autorstwa pozwala na stworzenie wyjątkowego i atrakcyjnego obrazu o wysokiej skuteczności merketingowej i walorach artystycznych. Szczególną uwagę przykładamy do etapu postprodukcji, który pozwala nam uatrakcyjnić materiał filmowy o efekty specjalne, jak animacje komputerowe, atrakcyjny montaż czy udźwiękowienie, tworząc niepowtarzalny efekt.