Filmy szkoleniowe

Firmy i Instytucje coraz więcej i coraz częściej inwestują w umiejętności i rozwój swoich pracowników. Wiąże się to z ich edukacją i szkoleniami. Jednak żeby nauka była bardziej skuteczna i przede wszystkim atrakcyjna dla słuchaczy nie wystarcza teoretyczne wykłady. Wraz z rozwojem technik edukacji zmieniły się również metody. Obecnie najlepszym sposobem na przekazanie wiedzy są filmy szkoleniowe.

Projekty multimedialne są znacznie lepsze i przynoszą dużo większe rezultaty niż tradycyjne szkolenia. Mogą stanowić część pomocniczą dla szkoleniowca lub zupełnie go zastąpić. Dzięki temu edukacja jest bardziej żywa, kreatywna i angażująca. Co w ogromnym stopniu przekłada się efektywność i skuteczność. Filmy szkoleniowe są świetną alternatywą dla wykładów szkoleniowych i nauki książkowej. Barwne, interaktywne i co najważniejsze, przez samą formę- ciekawe.

Studio Simple Frame zajmuje się kompleksowo produkcją i postprodukcją filmów, animacji i prezentacji. Każdy projekt rozpatrujemy i planujemy bardzo indywidualnie. Szczególnie jeśli chodzi o film szkoleniowy. Dzięki temu wszystkie projekty są dopasowane do grupy odbiorców i wykonane w najtrafniejszej technice.

Czujemy się odpowiedzialni za treści szkoleniowe i sposób ich przedstawienia. Dlatego właśnie zawsze bardzo rzetelnie przygotowujemy się i zagłębiamy wiedzę, którą później przedstawiamy w filmach. Najważniejsza jest dla nas jakość. Zarówno jakość treści jak również jakość obrazu, dźwięku i efektów. Dopiero wszystkie te element razem prowadzą do sukcesu filmu. Zdobywają zaufanie i sympatię widzów.