Montaż filmów

Montaż stanowi ważny etap postprodukcji filmowej, pozwalający na taki dobór nakręconych materiałów, aby komponowały się one w atrakcyjną dla odbiorcy całość. Jest on nieodłączną częścią każdej produkcji filmowej.

Montaż filmów reklamowych

Niezależnie czy produkowany jest film reklamowy, promocyjny czy filmy tworzone dla firm i korporacji, montaż stanowi część postprodukcji czyli ostatniego etapu prac filmowych. Pozwala on stworzyć efekt, jakiego oczekuje klient i jaki ustala się wcześniej. Produkcja filmów to jednak nie tylko okres postprodukcji, ale cała organizacja produkcji, począwszy od okresu preprodukcji, który obejmuje czas przygotowań, prace scenariuszowe oraz wszystkie elementy przed rozpoczęciem okresu zdjęciowego. Zdjęcia to czas produkcji, po którym następuje postprodukcja, obejmująca właśnie działania montażowe, udźwiękowienie oraz wszystkie końcowe prace nad filmem, który przygotowany jest już do emisji. Niezależnie od rodzaju filmu, proces produkcji wygląda tak samo, różnić się może jedynie rozpiętością działań i czasem trwania.

Montaż filmowy w studiu Simple Frame

Studio Simple Frame to warszawska agencja, specjalizująca się w produkcji filmowej, reklamowej oraz produkcji animacji 2D i 3D czy filmów animowanych. Nasze dzialania skupiają się na całym procesie produkcyjnym filmu, jednak przede wszystkim specjalizujemy się w postprodukcji, w tym montażu filmowym. Montaż filmów wykonywany jest przez doświadczonych montażystów, a lata doświadczeń naszych specjalistów gwarantują wysoką jakość wykonywanych prac. Tworzymy wszystkie rodzaje filmów, w tym filmy korporacyjne, szkoleniowe, spoty telewizyjne, animacje czy filmy animowane. Własne studio dźwiękowe pozwala na nadzór i samodzielną pracę w okresie postprodukcji, co wpływa na jakość filmu.