Nagrywanie szkoleń

Tradycyjne szkolenia i wykłady ustępują miejsca bardziej nowoczesnym formom. Zamiast już jedynie mówić i opowiadać, wiedza przekazywana jest w inny sposób. Znacznie bardziej atrakcyjną formą  jest film, animacja czy prezentacja. Multimedialne projekt, które łączą w sobie obraz z dźwiękiem i różnymi efektami bardziej ciekawią i lepiej przekazują treści. Przede wszystkim odbiorcy zapamiętują więcej niż podczas pogadanki. Działanie obrazem i dźwiękiem powoduje, że szybciej chłoniemy wiedzę i bardziej ją utrwalamy. Własnie dlatego tak popularne stało się nagrywanie szkoleń.

Kolejną zaletą szkoleń w formie multimedialnej jest to, że możemy w nich uczestniczyć z każdego miejsca i w każdym czasie. Nagrane szkolenie możemy przedstawiać odbiorcom podczas wykładu na sali ale równie dobrze możemy je odbyć przez Internet. Wystarczy w odpowiedni sposób zalogować się na odpowiedniej platformie. Coraz więcej firm i szkoleniowców tak właśnie robi. Trzeba iść z duchem czasu, korzystać z nowoczesnych technologii i rozwiązań. Nagrywanie szkoleń, a później dostęp do nich przez Internet znacznie bardziej ułatwia i umożliwia wielu osobom uczestnictwo w nim. Można w nim uczestniczyć w dowolnym miejscu miejscu i dowolnej sytuacji,  która nas ogranicza i nie pozwala się przemieścić.

Studio Simple Frame od kilkunastu lat zajmuje się produkcją projektów multimedialnych. Lata pracy pokazały nam jak zmieniły się wymagania odbiorców. Podążamy za ich oczekiwaniami. Chcemy żeby nasze projekty nadal zachwycały i ciekawiły. Tworzymy filmy, animacje i prezentacje, które cieszą się ogromnym powodzeniem i sympatią podczas szkoleń czy wykładów. Łączymy ciekawą kreację z najwyższą jakością. Takie połączenie zawsze się sprawdza. A co najważniejsze- nauka jest przyjemna i ciekawa.