Orange BTS

Postprodukcję dla Orange przygotowało studio Simple Frame. Z dbałością o każdy szczegół wykonaliśmy montaż filmu, korekcję barwną oraz animację 3d. Klienci chwalą nas za profesjonalne i indywidualne podejście oraz proponowanie śmiałych rozwiązań. Postprodukcja filmu jest bardzo ważnym etapem, wymaga dużego doświadczenia, wyczucia artystycznego i kreatywności.

Dom produkcyjny Simple Frame tworzy filmy i animacje w technice 2d oraz 3d. Stworzyliśmy setki projektów dla wielu klientów różnych branży. Każda nowa produkcja jest dla nas wyzwaniem i przygodą. Przy każdej uczymy się czegoś nowego. Przede wszystkim jednak nasze studio wyróżnia wieloletnie doświadczenie. Doskonale wiemy, jakie techniki, sposoby i efekty były modne jeszcze kilkanaście czy kilka lat temu. Wszystko to, cała historia filmowania i animacji zmieniała się i ewoluowała na naszych oczach. Dzięki temu mamy dzisiaj rozeznanie i możemy przewidzieć jak zaskoczyć współczesnego widza. Przede wszystkim jakich błędów nie popełniać, co nudzi, jak urozmaicać obecne filmy. 

Idziemy z duchem czasu, lubimy eksperymentować i próbować nowości. Właśnie dlatego nasze projekty są innowacyjne, nowatorskie ale zawsze bardzo trafne i skuteczne. Postprodukcja filmu jest bardzo ważnym etapem na drodze tworzenia filmu. Dzięki temu etapowi film nabiera ostatecznego kształty, charakteru. Właśnie wtedy łączy się ze sobą cały nakręcony materiał, synchronizuje, podkłada dźwięk i robi korektę koloru. Przede wszystkim to właśnie muzyka nadaje odpowiedniego stylu- melancholii, dramatyzmu, dynamizmu. Wszystko musi iść za pierwotną koncepcją, scenariuszem i myślą przewodnią reżysera. Jednak najmniejsze błędu popełnione podczas postprodukcji na pewno zostaną wyłapane przez oko widza. Dlatego właśnie tak ważne jest żeby zdać się profesjonalistów!

Klient: Orange | Agencja: Publicis | Reżyseria: Kuba Łubniewski | Postprodukcja: Simple Frame