Prezentacja na webinar

Webinary są odkryciem ostatnich lat. Konkurencja dla tradycyjnych wykładów czy szkoleń. To rodzaj spotkania prowadzonego przez Internet. Fenomen webinarów polega na tym, że można w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wystarczy w prosty sposób zalogować się na stronie. Dzięki temu można brać w nich udział podczas urlopu, wyjazdu lub po prostu bez wychodzenia z domu. Przede wszystkim jednak webinary są interaktywne, co oznacza, że dają możliwość dyskutowania, odbierania i wysyłania informacji w rzeczywistym czasie. Prezentacja na webinar jest świetną alternatywa dla standardowych szkoleń i tradycyjnego przekazywania wiedzy. Ta forma prowadzenia szkoleń i wykładów stanowi wiele zalet zarówno dla uczestników jak tez prowadzącego.

Dzisiejsza technologia i rozwiązania dają nam wiele możliwości i pozwalają przekraczać coraz więcej granic. Webinary są odpowiedzią przede wszystkim dla zapracowanych osób. Dzięki webinarom oszczędzają czas na dojazd i powrót oraz przyszykowanie się do uczestnictwa w szkoleniu tradycyjnym. Wielu osobom możliwość szkoleń w domu daje komfort psychiczny i mniejszy stres. Co znacząco wpływa na przyswajanie wiedzy. Przede wszystkim jednak jeśli prezentacja na webinar jest ciekawa i kreatywnie przekazuje informacje, znacznie łatwiej zapamiętać treści, a uczestnicy są zadowoleni.

Studio Simple Frame od kilkunastu lat zajmuje się produkcją interaktywnych prezentacji. Widząc w webinarach ogromny potencjał i jak szybko podbijają rynek, postanowiliśmy tworzyć również prezentacje webinarowe. Wieloletnia obserwacja rynku i klienta nauczyła nas, w którą stronę rozwija się tworzenie prezentacji i co powinna zawierać prezentacja, która uczy i ciekawi.