TopSerw – animacja 3d

Niektórym firmom, szczególnie ze sprzętem technicznym lub medycznym, trudno stworzyć film reklamowy. Jak pokazać wnętrze pieca czy działanie maszyn medycznych tradycyjnymi sposobami? Do niedawna było to zupełnie niemożliwe. Na ratunek przychodzi animacja. Jeszcze jakiś czas temu kojarzona jedynie z bajkami dla dzieci- kreskówkami, dzisiaj wykorzystywana do reklam, filmów produktowych czy prezentacji. Animacja techniczna pomaga pokazać i zrozumieć działanie leków, pewne procesy, właściwości urządzeń technicznych. Jest świetna alternatywą dla filmu. Dokładnie tak było w przypadku firmy TopSerw, dla której przygotowaliśmy animację techniczną jednego z ich produktów- wanny wychwytowej. Zarówno to określenie jak i jego zastosowanie dla wielu jest zagadka. W związku z tym animacja musiała przejrzyście, prostu i konkretnie tłumaczyć specyfikę i zalety produktu.

Etapy powstawania animacji było takie jak przy każdym naszym innym projekcie. Zawsze zaczynamy od bardzo wnikliwego zapoznania się z produktem i działalnością firmy. Następnie powstaje scenariusz, który zawrze najważniejsze informacje i zalety produktu. Zawsze staramy się najbardziej pokazać te mocne strony, które wyróżniają ofertę na tle innych, konkurencyjnych. Przez to klient będzie wiedział, co zyska korzystając właśnie z Twojej oferty. Kolejno dobieramy odpowiednie techniki i efekty. To bardzo ważne. Dzięki temu przyciągniemy uwagę klienta i wzbudzimy zainteresowanie już samym filmem czy prezentacją. Poza tym, przez pryzmat tego materiału odbiorca widzi nie tylko ten konkretny produkt. Widzi również Twoją firmę, Ciebie i resztę oferty. Każde Twoje działanie promocyjne rzuca światło na całokształt. Nieprzypadkowe kolory, nowoczesny charakter i dynamika. Takie właśnie elementy są wyznacznikami dobrej, skutecznej animacji.

Animacja techniczna jest wyzwaniem dla zespołu. Jednak lata doświadczeń pozwalają zespołowi Simple Frame podjąć się każdego takiego projektu. Działamy kompleksowo i na najwyższej jakości sprzęcie. Wszystko to sprawia, że nasze projekty są skuteczne i cieszą się zainteresowaniem klientów. Twoich klientów!