Wodociągi Warszawskie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji to spółka zajmująca się zaopatrywaniem w wodę, a także odbiorem oraz oczyszczaniem ścieków. MPWiK dąży do bycia europejskim przedsiębiorstwem, które poprawia komfort oraz standard życia, dbając przy tym o środowisko naturalne. Działania firmy oraz praktyki, które stosuje warto przedstawić kontrahentom oraz odbiorcom usług firmy, którzy na co dzień nie mają styczności z jej wewnętrznymi działaniami.

W filmie wykorzystano  elementy animacji, jasno i przejrzyście ilustrujące procesy technologiczne firmy i jak przekładają się one na codzienne życie mieszkańców. Film wizerunkowy tego typu pozwala zbliżyć się do odbiorcy, zbudować zaufanie do firmy i zapoznać z pozytywnymi działaniami firmy.

 

Produkcją spotu zajęło się studio Simple Frame, które specjalizuje się w tworzeniu filmów reklamowych, spotów tv, a także wizerunkowych filmów promujących działania firm i korporacji. Atrakcyjny efekt i skuteczność filmu wizerunkowego gwarantuje dobry i nowatorski pomysł oraz jakość wykonania. Studio Simple Frame skupia najlepszych specjalistów branży filmowej i reklamowej, co pozwala na tworzenie najwyższej jakości produkcji i ich marketingową i wizerunkową skuteczność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i narzędzia, które zapewniają jakość i atrakcyjność tworzonych filmów. Dodanie elementów animacji i efektów specjalnych pozwala na uzyskanie doskonałego efektu.