Animacja na facebooka

Facebook daje obecnie duże możliwości dotarcia do klienta, a niemal każda firma ma swoją stronę Fanpage. Dzięki temu można na bieżąco informować obserwatorów o nowinkach, dodawać zdjęcia, opisy, promocje.

Mimo, że zdjęcia przykuwają wzrok to jednak przestały być atrakcyjną i przede wszystkim skuteczną formą reklamy, która wyróżnia się na tle innych. Coraz trudniej skupić zainteresowanie klienta, o którego wszelkimi metodami walczą firmy. Tym bardziej, że wokół zalewają nas kolorowe, niemalże identyczne plakaty, reklamy, zdjęcia.

Trzeba wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom ludzi i zrobić krok w ich stronę. Przyciągnąć, zainteresować, zaimponować. Liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół. A czasem to właśnie ten szczegół może zaważyć na naszym powodzeniu, na zatrzymaniu się i skupieniu uwagi na naszym profilu. Żyjemy w czasach gdzie multimedia pochłonęły tradycyjne zdjęcie, potrzeba nam coraz więcej bodźców żebyśmy coś zauważyli, dostrzegli.

Animacja na facebooka lub film w tle na Fanpage na Facebooka. To stało się już rewolucją! Zamiast kolejnego statycznego obrazu krótka, ale bardzo interesująca, intensywna, dynamiczna animacja lub film. Ta forma wygrywa tym, że jest jeszcze mało powszechna, nieograna, a dzięki temu bardzo zauważalna i budząca zainteresowanie. Zrobiona profesjonalnie i nowocześnie gwarantuje sukces, zwiększenie zainteresowania profilem na Facebooku, a co za tym idzie zwiększenie zainteresowania produktem lub usługą. Każda sekunda filmu jest dopracowana i nieprzypadkowa. Dzięki temu czas trwania filmu jest maksymalnie wykorzystany na pokazanie zalet i promocję marki. Odpowiednio wyeksponowany na facebooku na pewno przełoży się sukces całej firmy.