Produkcja filmów

Produkcja filmów to proces, w którym istotne jest chronologiczne przeprowadzenie wielu istotnych etapów, aby powstały film spełniał oczekiwania klienta i twórców. Dzięki temu będzie on również skuteczny, jeśli celem stworzenia filmu jest działanie marketingowe. Kiedy rozpoczyna się produkcja filmów, najważniejsza dla ostatecznego efektu jest ich jakość. Do profesjonalnie przeprowadzanej produkcji filmowej konieczny jest nie tylko nowoczesny sprzęt i znajomość oczekiwań klienta.

O ostatecznym kształcie decyduje zespół. Jeśli produkcja filmów przebiega w gronie profesjonalistów, istnieją większe szanse, że nie tylko sama produkcja filmowa przebiegnie terminowo i bez zarzutu, ale również sam film będzie na najwyższym poziomie. W pełni profesjonalną produkcję filmów oferuje studio Simple Frame, specjalizujące się w produkcji filmów korporacyjnych, wizerunkowych oraz reklamowych, a także animacji 2d i 3d.

Technika

Produkcja filmów to przede wszystkim zespół, jednak do uzyskania odpowiednio wysokiej jakości konieczny jest również najwyższej klasy sprzęt. Nasze produkcje muszą spełniać wymogi nie tylko odbiorców i zleceniodawców, ale również określone parametry techniczne, które pozwalają na emisję w dowolnych mediach.

produkcja filmów

W produkcji filmów korzystamy z nowoczesnych technik typu Time-Lapse, Night-Lapse, Hyperlapse, Slow Motion, Greenbox, Tilt-Shift czy HDSLR. Jeśli wymaga tego film stosujemy filmowanie z lotu ptaka, ujęcia podwodne czy zmianę ostrości dzięki systemowi Follow-Focus. Stabilizację zdjęć zapewniają profesjonalne slidery, wózki filmowe czy flycam. Produkujemy filmy w HD, 4K i 2K. Nasze filmy mogą być emitowane we wszystkich środkach przekazu, w telewizji, Internecie (Vimeo / YouTube) oraz na wszelkich nośnikach multimedialnych.

Produkcja filmów – korzyści

Wyprodukowane w Simple Frame filmy mogą stanowić doskonałe narzędzie promocyjne, szkoleniowe czy wizerunkowe dla firm i korporacji. Dzięki produkcji filmu i jednorazowej inwestycji, klienci mogą w atrakcyjny dla odbiorców sposób promować swoje usługi w dowolnych mediach.