Business Garden Warsaw

Po kilku polskich miastach przyszedł czas na Warszawę. Spot przedstawia Business Garden Warsaw – kolejny projekt wyróżniającego się ponad 20-letnim doświadczeniem dewelopera Vastintt. Nowy kompleks biurowo-usługowy to siedem budynków, centrum konferencyjne, hotel, restauracje i wiele innych. Przy budowaniu wykorzystano innowacyjne, energooszczędne rozwiązania. Miejsce to jest jeszcze atrakcyjniejsze ze względu na swoją lokalizację.

Filmy promocyjne wymagają bardzo przemyślanego scenariusza i użycia narzędzi, które sprawią, że będzie on atrakcyjny dla odbiorców. Dzięki temu klient szybko odczuwa efekty pozytywnego wizerunku własnej marki i może to znacznie wpłynąć na ilość inwestorów, klientów i inwestycji.

Produkcją filmu zajęła się agencja Simple Frame, od lat specjalizująca się w tworzeniu filmów reklamowych, korporacyjnych i wizerunkowych dla firm i instytucji. Atrakcyjne przedstawienie danego produktu zapewnia wieloletnie doświadczenie oraz zespół czołowych specjalistów branży filmowej i animacji.