Corega

Firma Corega jest marką cieszącą się na całym świecie, w tym także w Polsce ogromnym zaufaniem. Firma GSK jest wiodącym producentem preparatów, w tym kremów do utrzymania protezy zębowej. Ponadto działalność prężnie działa w zakresie promowania profilaktyki zdrowotnej jamy ustnej, dzięki czemu zyskuje nie tylko nasz uśmiech, ale i całe nasze ciało. Dlatego też firmie Corega zaufało już miliony ludzi.

To zaufanie więc w nieco krótszej formie zostało przeniesiony na billboard sponsorski. Prosta animacja przedstawiająca nakładanie kremu Corega, wraz z logo firmy – i nic więcej nie potrzeba, by dobrze zapamiętać markę. Dodatkowo wszystko to jest ujęte w zgrabnej konwencji, w nowoczesnej grafice.

I tak działa nasza firma – nasi pracownicy otwarci są zarówno na prostotę, jak i nowoczesność i kreatywność. Wszystko po to, by podkreślić cenne wartości jakimi kieruje się dana marka. Taki efekt uzyskany jest poprzez ścisłą współpracę z Klientem na każdym etapie realizacji. Dodatkowo firma posługuje się sprzętem najwyższej jakości.