Dbaj o siebie!

Razem z MPWIK (Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji) stworzyliśmy film, który pokazuje jak prawidłowo dbać o higienę rąk. Temat wydawałoby się prosty i oczywisty ale czy do końca..? Nie każdy z nas przykłada do tego uwagę. Warto zatem pogłębić temat i przypomnieć, jak prawidłowo myć ręce. Szczególnie w obecnie panującej sytuacji. Zdecydowaliśmy, że animacja 2D będzie najlepszym rozwiązaniem.

Film edukacyjny ma trafić do osób w każdym wieku. Dlatego właśnie powinien być czytelny i oczywisty zarówno dla najmłodszych dzieci jak również starszych osób. W związku z tym, postawiliśmy na minimalizm, a animacja 2D poradzi sobie z tym najlepiej. Dzięki temu, nasza uwaga skupia się wyłącznie na konkretach, a nie na efektach, które w tym przypadku są zupełnie zbędne. Informacje obrazują jedynie proste obrazki i podbicie dźwiękowe, które jedynie umila odbiór, a nie zagłusza i rozprasza. Cały materiał jest wykonany w najwyższej jakości na czym zależało nam najbardziej.

Taki film animowany z powodzeniem można użyć jako materiał na:
-stronę internetową
-Facebooka
-Instagram
-maila do klientów

Dzięki temu klienci będą wiedzieli, że firma się o nich troszczy i są godni zaufania. Podczas pracy nad projektami w naszym studiu zawsze staramy się zrobić materiał, który nas samych by przekonał i zachwycił. Dzięki temu, że studio jest dobrze wyposażone graficy maja ogromne pole do popisu i mogą dać upust sowim zdolnościom i fantazji. To właśnie od pomysłu i ciekawego scenariusza wszystko się zaczyna. Reszta należy do naszych zdolnych grafików.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszych projektów.