Eko-Polska.pl

Eko-Polska.pl to strona dla osób poszukujących nowych, ciekawych miejsc w Polsce, a także zainteresowanych ekologią. Spot prezentuje charakter portalu oraz jego ofertę – pomysły na spędzenie czasu wolnego, eko-miejsca i mapę eko-sklepów. Korzystanie ze strony jest nieodpłatne. Użytkownicy portalu za aktywność (np. dodawanie interesujących miejsc) zdobywają punkty, dzięki którym następnie mogą wspierać wybrane przez siebie lokalne inicjatywy.

Wykorzystana animacja pozwala na skuteczne wypromowanie usług portalu oraz przejrzyste zaprezentowanie jego oferty. Użytkownicy otrzymują informację o jego funkcjonalności, usługach oraz możliwościach interakcji z innymi użytkownikami. Wybranie animacji jako techniki jest wyborem skutecznym marketingowo.

Produkcją animacji zajęło się studio Simple Frame, od lat z powodzeniem realizujące niewielkie oraz korporacyjne animacje promocyjne. Zespół specjalistów i najnowocześniejsze narzędzia do tworzenia animacji pozwalają nam tworzyć skuteczne i atrakcyjne wizualnie animacje.