Animacja 2d Eurobank

Eurobank to instytucja, która może pochwalić się licznymi nagrodami, między innymi wygraną w plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka 2017” w kategorii kredytów hipotecznych oraz tytułem „Instytucja Roku” przyznanym za jakość obsługi klientów za pośrednictwem kanałów zdalnych oraz w placówkach. Obecnie Eurobank prowadzi kampanię „Wampiry w Polsce”, która kładzie nacisk na elastyczność oferty banku oraz możliwość jej dopasowania do najbardziej nawet niecodziennych potrzeb klienta.

Agencja Simple Frame zajęła się stworzeniem animacji, która jest częścią kampanii. Ponad dwuminutowa animacja komputerowa realizuje te same założenia, co spoty reklamowe. Animacja została zrealizowana w technologii 2d.

Animacje komputerowe mogą skutecznie wspierać, uzupełniać lub zastępować filmy reklamowe. Takie produkcje efektywnie uatrakcyjniają, urozmaicają i wzmacniają przekaz. Simple Frame ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu animacji 2d i 3d. W tych technologiach agencja stworzyła już kilkaset produkcji, w tym liczne animacje komputerowe, animacje techniczne, video explainery.