Film produktowy

Film produktowy w atrakcyjny sposób ukazuje zalety określonego produktu i tym samym motywuje potencjalnych klientów do zakupu. Profesjonalnie wykonane i ciekawe filmy produktowe to inwestycja, która przynosi zyski szybciej niż tradycyjne materiały instruktażowe i promocyjne.

Film produktowy – dla kogo?
Film produktowy w prosty i ciekawy sposób przedstawia klientowi w jaki sposób korzystać ma z produktów czy usług. Zarazem uczy, reklamuje ofertę i pomaga budować markę, która dzięki produkcji tego typu filmu zyska opinię przyjaznej klientowi. Potencjalny nabywca nie będzie bał się zainwestować w produkt, wiedząc, że nie jest skazany na trudną do zrozumienia, skomplikowaną instrukcję i wspierasz go po dokonaniu zakupu. Film produktowy buduje i utrzymuje zaufanie do producenta, który w najbardziej przyjazny sposób wprowadza klienta w znajomość produktu. Filmy produktowe mogą również przyczyniać się do pozyskania nowych klientów, stanowiąc przy okazji prezentacji produktu ogólną reklamę wizerunkową marki.

Film produktowy od Simple Frame
Simple Frame to znajdująca się w Warszawie agencja interaktywna, zajmująca się produkcją reklam, animacji i różnego rodzaju wideo. Dzięki stworzonej przez nas wizualizacji łatwiej będzie przekazać informacje dotyczące obsługi programów, aplikacji i urządzeń, montażu oferowanych części czy inną wiedzę, którą chcesz się podzielić. Tego typu filmy produkowaliśmy już m.in. dla Orange, Fujitsu czy City Handlowy.

Do tworzenia nowoczesnych filmów produktowych wykorzystujemy tradycyjne techniki filmowe, wzbogacając je animacją 2D i 3D czy efektami, które zwiększają jego atrakcyjność. Dzięki temu klient ma poczucie, że ogląda interesujący film, nie natomiast żmudną instrukcję. Oferowana przez Simpleframe wideo-instrukcja to jednorazowa inwestycja, a korzyści z niej mogą być odczuwalne latami, zarówno w sprzedaży usług, jak i w poprawie wizerunku firmy.