Fotografia

Odkąd tylko pojawiła się możliwość uwieczniania chwil na fotografii, ludzie robili wszystko, aby mieć pamiątkę z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Dziś za pomocą smartfonów, czy aparatów cyfrowych mamy możliwość wykonania nawet kilku tysięcy zdjęć. Aktualnie, w dobie nowoczesnych technologii również liczy się nie tylko samo ich wykonanie, ale i jakość z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. W związku z tym jeśli masz w planie szkolenie, konferencje, czy inny godny zapamiętania event to nasza fotografia reportażowa jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Bo choć to jest nasza oferta to każdy reportaż foto w większości należy do każdego klienta, bowiem każdy szczegół bezpośrednio z nim jest omawiany jeszcze przed rozpoczęciem sesji. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby jak najlepiej uwiecznić ważne dla Ciebie chwile w najlepszej jakości. W związku z tym kluczową sprawą jest dla nas dobry kontakt z klientem. A jakie ustalenia bierzemy pod uwagę? Po pierwsze istotne jest dla nas to, czy Twoja dokumentacja zdjęciowa będzie odbywać się w plenerze, czy pomieszczeniu zamkniętym. Ma to głównie związek z odpowiednim doborem najwyższej jakości sprzętu. Dobrze przygotowany plan umożliwia wykonanie każdego zlecenia zgodnie założeniami Klienta.

Jednym z kluczowych etapów jest tzw. obróbka zdjęć, czyli nadanie fotorelacji odpowiednich kolorów, czy kontrastów. Warto podkreślić, że na końcu realizacji również jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony klienta. Jako firma chcemy, aby nasza dokumentacja reportażowa skierowana była zarówno do dużych firm i licznych eventów, jak i prywatnych klientów, a w tym rodzinnych uroczystości. W przypadku ofert dla firm chcemy nie tylko, aby otrzymały one profesjonalną dokumentacje reportażową, ale i by wzmocnić ich wizerunek, a co za tym idzie – markę na rynku. W przypadku każdego klienta chcemy, aby nawiązana relacja była długoterminowa.

W związku z tym już na początku współpracy zależy nam na dokładnym określeniu szczegółów. Pragniemy aby w tej współpracy obie strony były usatysfakcjonowane, także w kwestii kosztów realizacji, którą również chętnie omawiamy z naszymi klientami. Krótko mówiąc chcemy, aby zarówno dokumentacja reportażowa, jak i jej koszty były atrakcyjne dla klienta – na każdym etapie relacji kierujemy się więc uczciwością. Z drugiej strony we współpracy bardzo zależy nam na bezpośrednim zaangażowaniu ze strony klienta. Tylko dzięki niemu możemy dopracować nawet najbardziej szczegółowe detale jak np. ilość czasu spędzonego na planie zdjęciowym. Ponadto należy wziąć pod uwagę czas jaki firma potrzebuje na przygotowanie się do sesji, a także zorganizowanie czasu na posprzątanie po wykonaniu realizacji. Jeśli chodzi o samo podejście do klienta to służymy fachowym doradztwem i naszym doświadczeniem, z drugiej strony jednak jesteśmy otwarci na nawet najbardziej kreatywne pomysły ze strony klienta.

A w jakich okolicznościach nasza fotografia reportażowa zdaje egzamin? Po pierwsze są to wszelkiego rodzaju szkolenia, konferencje, czy targi, a zatem eventy, gdzie fotografia spełnia wręcz kluczową rolę w zaprezentowaniu określonego produktu, marki, czy idei. Oczywiście dokumentacja zdjęciowa prawdopodobnie z niczym nie kojarzy się nam tak bardzo jak z wszelkiego rodzaju wystawami, które prezentują najważniejsze aspekty np. historii danej działalności. Fotografia reportażowa doskonale sprawdzi się również w przypadku imprez w plenerze na których zwykle nie brakuje różnorodnych atrakcji – warto więc je uwiecznić.