Kenwood

Kenwood zaprasza nas tym razem w kulinarną podróż po smakach i zapachach, w którą zabiera nas Michel Moran. Restaurator opowiada nam w smakowity i finezyjny sposób o kulinarnych wyprawach. W odkrywaniu nowych potraw pomoże nam robot kuchenny, dzięki któremu przygotowanie nawet najbardziej wyszukanych dań będzie łatwiejsze.  Postprodukcja tego spotu leżała w rękach studia Simple Frame. 

Kreacja: Grandes Kochonos Digital | Produkcja: Lemon Film | Postprodukcja: Simple Frame

Postprodukcja jest kluczowym etapem produkcji filmowej. Odpowiada za finalny efekt realizacji, znacząco wpływa na jej charakter i atmosferę. W trakcie montażu nie tylko wzbogacamy film efektami specjalnymi, dodajemy napisy i głos lektora, ale dodatkowo jest to moment na skorygowanie wszelkiego rodzaju niedoskonałości obrazu czy dźwięku i naprawienie innych błędów, powstałych w okresie produkcji. Dzięki temu film dostaje odpowiedni charakter i styl. 

Studio Simple Frame zajmuje się kompleksową produkcją filmów od kilkudziesięciu lat. Począwszy od pomysłu, napisania scenariusza, poprzez produkcję materiału, po postprodukcję obrazu i dźwięku. Każdy z tych etapów jest bardzo ważny i każdy wpływa na efekt końcowy. Przede wszystkim jednak to właśnie postprodukcja jest tym odcinkiem pracy, który może zmienia nakręcony materiał w film. Odpowiednia kolorystyka, dźwięk, synchronizacja- to właśnie prace podczas postprodukcji. W związku z wagą tego etapu ważne, żeby zajął się nim doświadczony i profesjonalny zespół. Bardzo często powodzenie całego projektu spoczywa właśnie na barkach postprodukcji.

Znając odpowiedzialność tego etapu oraz swoje możliwości techniczne i artystyczne studio Simple Frame chętnie podejmuje się pomocy w samej postprodukcji obrazu i dźwięku już gotowych materiałów.
Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszymi pracami.