KlimaTherm – film animowany

Coraz więcej firm decyduje się na promocję swoich produktów za pomocą animacji. W przeciwieństwie do tradycyjnego filmu animacją można pokazać znacznie więcej. Niektórych ujęć, urządzeń lub zasad pracy nie da się nakręcić kamerą. Wtedy na ratunek przychodzi właśnie animacja.

Film animowany jest ma znacznie większe pole manewru. Z łatwością można nim przedstawić pracę silnika, budowę pieca czy specyfikę urządzeń elektronicznych. Ostatnie lata pokazały, że animacja zyskuje coraz większa popularność. Zwiększa się również jej potencjał, ciągle znajduje nowe zastosowanie.

Studio Simple Frame zajmuje się produkcją animacji od kilkunastu lat. Tak duże doświadczenie daje nam obraz tego jak bardzo zmieniła się produkcja animacji. Obecnie jest to zaawansowany proces twórczy, który nieustanie ewoluuje. Dzięki temu animacja idzie z duchem czasu, jest nowoczesna i coraz bardziej innowacyjna.

Film animowany świetnie sprawdza się w działaniach marketingowych, reklamowych, na imprezy i eventy branżowe albo na potrzeby wewnętrzne firm. Każda animacja, którą tworzyliśmy w naszym studio jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Zawsze bardzo indywidualnie podchodzimy do Klientów. Pracę nad animacją zaczynamy od wnikliwego zapoznania się z tematem, który będziemy poruszać czy produktami, które zaprezentujemy. Dzięki temu projekty pokazują zalety rzeczy i konkrety, które wyróżniają je spośród innych. Przede wszystkim tworzymy szczegółowy scenariusz, który jest podstawą do dalszych prac. Najważniejsza dla nas jest jednak jakość. Sprzęt, na którym pracujemy i wyposażenie studia pozwala na realizowanie nawet najśmielszych i najtrudniejszych wizji.