Masowe wysyłanie SMS

SMSAPI jest platformą służącą do masowego wysyłania SMS. Spot przekonuje o ogromnej popularności tego typu wiadomości i zachęca do rejestracji na stronie smsapi.pl Dzięki platformie można w bezpośredni sposób dotrzeć do swoich klientów, przesyłać im kody rabatowe czy zaproszenia. Dzięki temu firma w łatwiejszy i wygodniejszy, a także bardziej efektywny sposób komunikuje się z odbiorcami.

Animacja pokazuje możliwości aplikacji i jej funkcjonalność. Przedstawia możliwości marketingowe i jednocześnie buduje wizerunek platformy, jako godnej zaufania dla użytkowników. Dzięki animacji można najbardziej przejrzyście pokazać zalety funkcjonowania produktu, jednocześnie tworząc bardzo atrakcyjny i nowoczesny obraz.

Produkcją animacji zajęło się studio Simple Frame. Od lat tworzymy skuteczne filmy reklamowe, które ułatwiają naszym klientom skuteczny marketing. Tworzymy filmy oraz animacje, stawiając na doskonały, finalny efekt, poprzez zaawansowany technologicznie proces postprodukcji, co daje najwyższej jakości obraz i skuteczną reklamę.