Montaż video

Aby powstał film, koniecznie jest odpowiednie rozplanowanie pracy wielu osób i zorganizowanie jej w taki sposób, aby efekt końcowy zachwycał. Montaż video to jeden z etapów postprodukcji filmu, który pozwala nadać mu interesującą dla odbiorcy formę.

Postprodukcja filmu

Montaż video to jedna z końcowych czynności przy produkcji filmowej. Pozwala na zmontowanie w odpowiedni sposób powstałych na etapie produkcji zdjęć, nadanie im odpowiedniej długości i formy, zgodnie z wcześniej rozplanowanymi pracami. Często, na tym etapie, następują też pewne zmiany, co pozwala na wybranie ostatecznej, najlepszej wersji filmu. Montaż video musi być dostosowany do innych etapów postprodukcji i z nimi współgrać, co pozwala na uzyskanie pożądanego efektu. Dobry montaż video może zadecydować o sukcesie filmu reklamowego, promocyjnego czy instruktażowego, szczególnie jeśli jego treść i przekazywane informacje nie są dla każdego interesujące. Odpowiednia postprodukcja może go znacznie uatrakcyjnić.

Produkcja filmu w Simple Frame

Studio Simple Frame oferuje tworzenie filmów oraz wszystkie etapy postprodukcji, jak montaż czy udźwiękowienie filmu. Nasi montażyści to profesjonaliści, doświadczeni w dużych produkcjach i tworzeniu filmów reklamowych, promocyjnych, animowanych, montażu video i animacji komputerowej, co pozwala nam oferować klientom wyłącznie najwyższej jakości produkcje. Powstanie filmu reklamowego, relacji z konferencji czy produkcji korporacyjnej, gdzie ogromną rolę odgrywa właśnie montaż video, pozwala stworzyć film wysokiej jakości, który będzie spełniał swoją rolę i w pełni zaspokoi oczekiwania klienta. Na każdy etapie produkcji i postprodukcji, studio Simple Frame współpracuje z klientem i konsultuje efekty, aby powstały materiał był zgodny z potrzebami danej marki i jej strategią marketingową.