Niwa

Poniżej prezentujemy materiał stworzony dla Niwa składający się z dwóch prezentacji. Jedną z nich jest klasyczna w formie prezentacja multimedialna złożona ze slajdów wspartych o materiał fotograficzny i graficzny. W przypadku drugiej, obraz jest podporą dla lektora prezentującego najważniejsze informacje dotyczące działalności Niwa w Polsce.

Niwa realizuje zadania projektowe i wykonawcze w przemyśle spożywczym, chemicznym, rafineryjno-petrochemicznym, energetycznym, a także w sektorze ochrony środowiska. Wykonuje instalacje technologiczne, produkuje różnego typu zbiorniki i urządzenia. Może pochwalić się ponad 270 inwestycjami w 42 krajach.

Obie prezentacje pokazują główne sektory działalności firmy, jej kompleksowe podejście do każdej realizacji oraz atuty. Pierwszy materiał utrzymany jest wniebieskiej kolorystyce zgodnej z identyfikacja wizualną firmy. Elementy grafiki 2d w postaci metalowych rur z zaworami wspierają słowny przekaz i uatrakcyjnią obraz. Slajdy są dynamiczne, ale ich forma jest przejrzysta, dlatego łatwo wyczytać z nich potrzebne informacje.

Natomiast forma drugiej prezentacji opiera się na fotografiach oraz materiale filmowym, intensywniejszej, niż w przypadku pierwszej, muzyce oraz treści przekazywanej, tym razem, za pomocą głosu lektora. Materiał wizualny stanowi uwiarygodnienie oferty Niwy. Dzięki niemu potencjalny klient może na własne oczy przekonać się o rzetelności i wysokich standardach firmy.

Choć prezentacje różnią się od siebie, obie w skuteczny sposób prezentują Niwę. Przekaz jest klarowny, klient nie będzie przytłoczony natłokiem informacji i, co najważniejsze, będzie miał wrażenie, że uzyskał wszystkie potrzebne mu do podjęcia decyzji informacje.

Doświadczenie w tworzeniu prezentacji sprawia, że możemy je polecić jako skuteczny element kampanii marketingowej firmy każdej branży.