Quad/Graphics

Quad/Graphics to istniejąca od 1998 roku firma, zajmująca się poligrafią. Jej klienci to m.in. agencje reklamowe i wydawnictwa. Spot przybliża historię firmy, prezentuje nowoczesny park maszynowy i jej szeroką ofertę, która spełni wymagania najbardziej wymagającego klienta. Quad/Graphics nie tylko gwarantuje najwyższą jakoś oferowanych usług, ale szczyci się też dbałością o środowisko naturalne.

Stworzenie filmu w jego ostatecznym kształcie miało na celu promocję usług firmy i utrzymanie jej pozytywnego wizerunku wśród obecnych i potencjalnych klientów. Film zapoznaje klientów z procesem technologicznym, zachodzącym w firmie oraz tajnikami pracy zespołu. Zapoznanie klientów z procesami i zasadami firmy pozwala na tworzenie więzi między nimi i zwiększenie szans na utrzymanie klientów.

Produkcją filmu zajęło się studio Simple Frame, zajmujące się tworzeniem filmów korporacyjnych, rekrutacyjnych i szkoleniowych dla firm i korporacji. Nasze firmy mają znaczenie dla promocji i udanego marketingu firm, a tym samym dla ich zysków.