RetailShow

RetailShow to corocznie organizowane międzynarodowe targi wyposażenia sklepów. Film przedstawia relację z edycji zorganizowanej w 2014 roku. Targi dają możliwość zaprezentowania się przez sieci handlowe. To nie tylko największa tego typu impreza w Polsce, ale również Europie Wschodniej. Na targach pojawiło się blisko 150 wystawców. RetailShow to nie tylko możliwość pokazania swojej oferty, ale także wzięcia udziału w warsztatach.

Film dla RetailShow pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować relację z targów, zachęcić uczestników do kolejnej edycji oraz sponsorów czy wystawców. Filmy z targów są więc zarówno relacją jak i doskonałym materiałem promocyjnym na przyszłość, który daje możliwość przy jednorazowej inwestycji wykorzystywać go wielokrotnie w celach marketingowych.

Produkcją filmu zajęło się studio Simple Frame, specjalizujące się w produkcji filmowej i reklamowej. Tworzymy filmy korporacyjne, szkoleniowe, filmy promocyjne oraz reklamy radiowe. Tworzymy także zaawansowane animacje i filmy animowane, które stanowią równie dobrą formę promocji, co potwierdzają liczni zadowoleni od lat klienci.