Sonda uliczna

Różnorodne zapotrzebowania klientów wymagają różnych form filmowych. Jedną z nich jest stworzenie sondy ulicznej, która wymaga odpowiedniego sprzętu i zaangażowania specjalistów. Sonda tego typu może służyć do celów promocyjnych, wewnętrznych materiałów klienta czy materiału promocyjnego.

Sonda uliczna – dla kogo?

Sondę uliczną można stworzyć na każdy temat. Może ona posłużyć jako naukowy materiał badawczy, zlecany przez ośrodki naukowe, instytuty czy prywatne firmy. Może też stanowić materiał o preferencjach konsumentów, który pozwala markom określić potrzeby konsumenckie i ich zachowania, a to z kolei ułatwia określenie i podjęcie działań marketingowych. Kto zleca przeprowadzanie sond ulicznych? Wszyscy, którzy nie dysponują sprzętem i umiejętnościami, aby przeprowadzić ją samodzielnie. Wybór wykonawcy to inwestycja, która w efekcie przynosi w pełni profesjonalny materiał filmowy, do wykorzystania w dowolny sposób.

Simple Frame – sondy uliczne

Warszawskie studio produkcyjne Simple Frame oferuje przygotowanie sondy ulicznej dla wszystkich klientów zainteresowanych taką formą filmową. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, specjalistami w dziedzinie produkcji i postprodukcji oraz przygotowaniem, które pozwala nam tworzyć dowolne formy filmowe wyłącznie według potrzeb klienta. Daje to klientom w pełni profesjonalny, gotowy do emisji materiał. Oprócz sond filmowych oferujemy przygotowanie wszelkich materiałów filmowych, w tym filmów reklamowych, reklam radiowych, filmów promocyjnych i wizerunkowych, a także materiałów instruktażowych i szkoleniowych dla firm i korporacji. Z naszym udziałem przygotowywane są największe kampanie reklamowe dla dużych marek, co pozwala im uzyskać optymalny efekt marketingowy i zwiększyć zyski.