Animacja komputerowa – Vastint

Simple Frame to studio filmowe mające na swoim koncie wiele udanych i cieszących się uznaniem produkcji. Z oferty studia skorzystały cenione marki – Orange, CUK, Ludwik i wiele innych. Zespół studia, składający się ze specjalistów, dokłada wszelkich starań aby zadowolić swoich klientów. Zależy nam na tym, aby nasze produkcje były różnorodne i dobre gatunkowo.
Możemy pochwalić się wieloma udanymi produkcjami, a nasze portfolio stale się wzbogaca.

Explainer video należy do jednej z proponowanych przez nas usług. Jest to rodzaj narzędzia marketingowego, dzięki któremu w prosty sposób można zaprezentować firmę, markę bądź usługę. Jest to wyróżniająca się skutecznością metoda autopromocji.
Firma deweloperska Vastint zaprezentowała swoją aktywność w formie explainer video. Bogate portfolio, jakim może pochwalić się firma ukazane zostało w formie animacji, która w przystępny sposób opowiada krok po kroku o tym, czym firma się zajmuje. Explainer video prezentujące firmę Vastint zachęca do zapoznania się z jej ofertą. Jest to najprostszy sposób na pozyskanie szerszego grona klientów.