Video explainer

Video explainer to film ukazujący zalety danego produktu, kierowany do określonej grupy docelowej. Pozwala na ukazanie korzyści i przewagi produktu nad konkurencją, przybliżyć jego funkcje i zainteresować potencjalnych klientów zakupem.

Czy video explainer jest skuteczny?

Przedstawienie produktu w video explainer to tylko jedna z możliwości filmu produktowego. Taki film można bowiem połączyć z przedstawieniem samej marki, wartości jakie wyznaje dana firma i korzyści płynących z jej wyboru. Video explainer może więc jednocześnie stanowić film reklamowy i wizerunkowy. Aby jednak był skuteczny i maksymalnie promował markę, konieczny jest pomysł, odpowiednia strategia oraz doskonałej jakości wykonanie. Podstawowym zadaniem jest przykucie uwagi odbiorcy, a to w gąszczu tego typu produkcji nie jest łatwe. Tak istotne jest zatem postawienie na najwyższą jakość wykonania i technikę, która zainteresuje odbiorców i skłoni ich do zakupu.

Simple Frame – producent video explainer

Kiedy Twój produkt lub marka wymaga stworzenia video explainer, najlepszym wyborem jest zwrócenie się o pomoc do czołowych specjalistów w branży. Studio Simple Frame od lat tworzy skuteczne video explainer, promując produkty, marki oraz budując wizerunek firm i korporacji. Wszelkie filmy i animacje, które produkujemy, charakteryzuje najwyższa jakość, jak i głębokie przemyślenie strategii, która zapewnia sukces marketingowy. Na każdym etapie ściśle współpracujemy z klientem, aby jak najlepiej oddać jego zamierzenia co do treści jak i formy filmu. Tylko wtedy stworzony video explainer gwarantuje skuteczność i odpowiedni zasięg promocji, co dla klienta szybko oznacza dodatkowe zyski i pozyskanie nowych klientów.