Wieprzopedia

Wieprzopedia to kompendium wiedzy o mięsie wieprzowym. Animacja zachęca do odwiedzenia strony wieprzopedia.pl, na której można znaleźć porady oraz wskazówki zarówno dla konsumentów, jak i producentów. Spot przybliża widzowi zawartość portalu – przepisy, mapa sklepów i sporo ciekawostek. Znajdują się tam odpowiedzi na nurtujące wielu, dotyczące mięsa pytania i przydatne podczas kupowania wieprzowiny informacje.

Animacja pozwala jasno, przejrzyście i w atrakcyjny sposób przedstawić zalety danego produktu, ukazać w pozytywny sposób organizację oraz budować zaufanie do marki, jako godnego zaufania producenta lub dystrybutora, a także pozyskać nowych klientów.

Produkcją animacji zajęło się studio Simple Frame. Studio od lat tworzy zaawansowane i skuteczne animacje, aby jak najlepiej promować usługi klientów. Nasze animacje to nie tylko efektowny wizualny obraz, ale również odpowiednio dobrane elementy, które wpływają na skuteczny marketing. Tworzymy również filmy reklamowe i promocyjne, a także filmy dla korporacji i videorelacje.