Film reklamowy ”Ludwik”

Magda Gessler reklamuje tabletki do zmywarek ”Ludwik”. Kampania reklamowa tabletek do zmywarek Ludwik, to pierwsza od lat, tak duża akcja marketingowa tej marki. W spocie występuje – Magda Gessler, jako autorytet kulinarny nawiązanie do specyfiki programu “Kuchenne rewolucje”. Reklama zrobiona jest w konwencji śmiesznej i zarazem twórczej.

Tym razem, słynna restauratorka chce zaprowadzić porządek nie w restauracji, ale w mieszkaniu państwa Nowaków polecając im tabletki do zmywarek Ludwik. Tabletki do zmywarek Ludwik łączą w sobie wszystkie niezbędne funkcje zapewniające nieskazitelną czystość naczyń i sztućców, nadają kryształowy połysk oraz zapewnią oszczędność wody i energii. Hasłem kluczem reklamy jest parafraza złotej myśli: “Ludwik jest tylko jeden”.

Kreację kampanii przygotowała agencja Simple Frame, specjalizująca się w produkcji filmów reklamowych, wizerunkowych i animacji. Tworzymy wszystkie rodzaje filmów, w zależności od celów marketingowych klientów. Wdrażamy własne pomocy, rozwijamy pomysły klientów, wszystko aby stworzyć jak najlepszy efekt i sprawić, aby powstałe u nas filmy generowały jak największe zainteresowanie odbiorcy i zyski.