Animacja medyczna

Profesjonalna animacja medyczna to doskonałe narzędzie komunikacji w branży medycznej lub farmaceutycznej, pozwalające skutecznie przekazywać odbiorcy wiedzę podczas szkoleń i konferencji. Pozwala też jasno i przejrzyście przedstawić wiedzę o produkcje potencjalnemu klientowi, co przybliża go do decyzji o zakupie.

Animacja medyczna 3d from Film&Animation on Vimeo.

Produkcja animacji medycznych

Animacje medyczne 2D i 3D to profesjonalnie wykonane animacje o funkcji zależnej od preferencji klienta. Opierają się one ściśle na informacjach przez niego przekazanych, a cała animacja jest tworzona w porozumieniu z klientem. Mogą pełnić różną funkcję: stanowić materiał na szkolenie pracowników, instrukcję obsługi świeżo wprowadzonego na rynek produktu czy prezentację medycznych procesów technologicznych. Animacja medyczna może też stanowić jedynie część tradycyjnego filmu, jako uzupełnienie go w postaci infografik czy innych efektów.

Cała produkcja zależy od oczekiwań klienta, jego preferencji co do techniki oraz wyboru najbardziej odpowiedniego obrazu dla zilustrowania zagadnienia. Animacja medyczna może w jasny i przejrzysty sposób wyjaśniać odbiorcy działanie danego produktu lub stanowić materiał prezentacyjny dla przedstawicieli handlowych, którzy nie korzystają już z tradycyjnych nośników, ale przekazują swoją wiedzę i informacje o produkcie podczas krótkich prezentacji. Taki rodzaj animacji może usprawnić sprzedaż i wywołać większe zainteresowanie u potencjalnych klientów.

Tworzenie animacji medycznych w Simple Frame

Studio Simple Frame oferuje pełen przebieg produkcji animacji medycznych dla klientów medycznych i farmaceutycznych. Współpracujemy z klientem od momentu preprodukcji, powstawania scenariusza animacji, a także podczas całego przebiegu procesu tworzenia animacji. Tworzymy również różnego rodzaju filmy reklamowe, promocyjne, szkoleniowe oraz instruktażowe.