Film produktowy AR Check

Produkcja filmowa w każdym przypadku wygląda podobnie. Schemat pracy nad filmem jest stały. Nieważne czy jest to film na duży ekran, film reklamowy, produktowy, korporacyjny czy instruktaż. Ogólne zasady są stałe, takie same. Oczywiście w zależności od specyfiki i przeznaczenia filmu trzeba używać innych technik, sprzętu, inni twórcy będą zaangażowani. Jednak mimo wszystko wszystko odbywa się bardzo podobnie.

Simple Frame to studio, które zajmuje się kompleksowym tworzeniem filmów. Przede wszystkim filmów dla firm, marek- niezależnie od branży i dziedziny ale również produkcji kinowych. Właśnie dzięki filmom w obecnych czasach firmy uchodzą za rozwojowe, nowoczesne i łatwiej znajdują klientów prywatnych i biznesowych.

Każda produkcja filmowa składa się z kilku etapów. W pierwszym z nich powstaje szczegółowy scenariusz, pomysły techniczne i przygotowanie planu. To właśnie w tym czasie organizujemy aktorów, miejsce, wszystkie elementy potrzebne do nakręcenia filmów i sprzęt. Kolejno przychodzą dni, kiedy na planie kręcimy odpowiedni materiał filmowy. Po nakręceniu materiału zgodnie z harmonogramem następuje ostatni etap prac. Montaż obrazu i dźwięku jest bardzo ważny. Montażysta składa film w całość, podkłada odpowiedni dźwięk, efekty. Na tym etapie prac nadajemy filmowi odpowiedniego charakteru.

Niektórych produktów czy usług jednak nie da się przedstawić filmem. Wtedy tradycyjny obraz zastępujemy animacją. Często to sami klienci chcą właśnie formę animacji niż film. Dzisiejsza technologia pozwala na zabawę z obrazem. Dzięki naszym kreatywnym filmowcom i grafikom oraz najwyższej jakości, na którym pracujemy w studio Simple Frame podejmujemy każdy projekt.