Billboard telewizyjny

Billboard sponsorski to krótka forma reklamowa, stosowana w celach zareklamowanie określonej marki czy produktu. Skuteczność billboardu telewizyjnego wymaga odczytania potrzeb klientów oraz skondensowania maksymalnej ilości przekazu reklamowego w kilkusekundowym czasie emisji.Billboard sponsorski – Po co i dla kogo?

Reklama telewizyjna pozwala na zastosowanie różnych form prezentacji marki i produktu, w zależności od oczekiwań klienta, długości spotu czy grupy docelowej. Billboard zwykle występuje w ośmiosekundowej formie sponsorskiej, uzupełniając pełnowymiarową reklamę telewizyjną lub inne działania reklamowe, według preferencji i oczekiwań klienta. Krótki czas prezentacji billboardu wymaga bardzo przemyślanych środków, zarówno pod względem treści jak i formy. Pozwala to na uzyskanie pożądanych efektów i zapisanie w świadomości potencjalnych klientów danej marki, a w konsekwencji jej zakup.

Simple Frame – produkcja billboardów telewizyjnych

Studio Simple Frame zajmuje się produkcją billboardów tv oraz wszelkiego rodzaju spotów reklamowych. Od lat z powodzeniem produkujemy reklamy telewizyjne, reklamy internetowe, filmy animowane czy korporacyjne. Stworzenie billboardu tv wymaga starannego przygotowania jego treści i wyboru środków technicznych, aby maksymalnie uatrakcyjnić go dla widza.

Do tego celu stosujemy tradycyjne filmy reklamowe, animacje 2D i 3D, filmy animowane viral video. Powstały materiał uatrakcyjnia profesjonalny montaż wideo, udźwiękowienie czy dodatkowe efekty. Całość pozwala na stworzenie billboardu, który pomimo krótkiej formy jest nie tylko efektowny, ale również skuteczny. Billboard telewizyjny może stanowić tylko jedną z naszych propozycji wypromowania marki. Od lat z powodzeniem zajmujemy się produkcją spotów reklamowych dla czołowych marek na rynku, co pozwala nam niemalże zagwarantować ich skuteczność.