Elis- prezentacja usług

Elis to międzynarodowa marka. Lider wynajmu i serwisu odzieży, mat podłogowych i urządzeń higienicznych. Dzięki temu co robią czujemy się w miejscach pracy, urzędach czy miejscach publicznych bezpiecznie. Przede wszystkim liczy się to w obecnych czasach kiedy szczególnie musimy troszczyć się o swoje zdrowie. Elis zapewnia usługi na najwyższym poziomie, wychodzi naprzeciw współczesnym problemom i stara się zapewnić największy komfort. Usługi Elis są bardzo potrzebne i wykonują je z dbałością i każdy szczegół. Właśnie dlatego z ogromną przyjemnością stworzyliśmy dla nich materiał o ich ofercie. Postaraliśmy się żeby prezentacja usług Elis, tak jak ich jakość, pozostała w wysokiej jakości.

Do wykonania prezentacji użyliśmy techniki animacji 2D. Dzięki temu w przyjemny dla oka i budzący sympatię sposób pokazaliśmy czym zajmuje się Elis. Zobrazowaliśmy na czym polega ich praca i pomoc firmom. Animacja pokazuje w ciekawy sposób wachlarz usług, a dodatkowy lektor opowiada o znaczących szczegółach ich pracy.

Prezentacja usług powinna w jasny i klarowny ale jednocześnie kreatywny i ciekawy sposób przedstawiać treści. Właśnie na tym skupiliśmy się podczas produkcji tej prezentacji. Nasze doświadczenie zawsze podpowiada jakiej techniki użyć do konkretnego projektu i jakim stylem się zainspirować. Jednak najważniejszym priorytetem za każdym razem jest dla nas jakość i niebanalna, nowoczesna kreacja. Dopiero połączenie jakości z kreatywnością gwarantuje sukces. W Simple Frame doskonale o tym wiemy i tym kierujemy się przy każdym projekcie.