Film korporacyjny

Każda firma kieruje się określonymi zasadami i w inny sposób zdobywa kontrahentów i klientów. Wielkie korporacje dbają nie tylko o pozyskiwanie klienta, ale także utrzymywanie pozytywnego wizerunku. Wszystko to jest dużo prostsze dzięki stworzeniu filmu korporacyjnego, który pełni rolę zarówno reklamy, jak i filmu wizerunkowego.

Film korporacyjny – czyli jaki?

Kiedy myślimy o firmie korporacyjnym, mamy na myśli głównie wielkie firmy. Film tego typu jednak może być stworzony również dla małego przedsiębiorstwa, a jego funkcja i cele będą takie same. Przede wszystkim firma musi określić, co dzięki tego typu promocji chce uzyskać. Niektóre stawiają na pozyskiwanie nowych zleceń, inne na zaprezentowanie swoich działań zewnętrznych (np. ekologicznych, charytatywnych czy w zakresie odpowiedzialnego biznesu), które trudno przedstawić klientom podczas standardowych działań, a które bardzo pozytywnie wpływają na wizerunek firmy i odbiorców identyfikujących się z marką. Filmy korporacyjne mogą również przybliżać klientów do określonej marki, dzięki pokazaniu relacji panujących w filmie i samych procesów, które w niej zachodzą. Klient czuje się bliżej marki, co jeszcze bardziej go do niej zbliża i pozwala na jego zatrzymanie.

Film korporacyjny Simple Frame

Simple Frame to warszawskie studio promocyjne, od lat tworzące wszelkie rodzaje filmów promocyjnych, reklam i animacji. Doświadczenie w tworzeniu filmów korporacyjnych pozwala na promowanie firm, poprawę ich wizerunku oraz pozyskiwanie klientów, dzięki tworzeniu najbardziej profesjonalnych produkcji. Nasz zespół specjalistów, doświadczonych w łączeniu efektu artystycznego ze skutecznym przekazem marketingowym, gwarantuje efektywność i sukces w realizowaniu zamierzeń klienta.