Film o firmie

Filmy korporacyjne to produkcje, które mogą przez wiele lat stanowić doskonały materiał promocyjny. Film o firmie to atrakcyjne pokazanie relacji w niej panujących, kultury organizacyjnej oraz zasad i misji, która jej przyświeca. To przede wszystkim jednak świetny materiał wizerunkowy, zachęcający do współpracy kontrahentów, klientów czy podwykonawców.

Po co tworzyć filmy o firmie?

Filmy o firmie tworzy się w celach promocyjnych lub dla komunikacji wewnętrznej. Film taki pokazuje misję firmy, jej zadania i struktury, a także relacje i zasady współpracy pomiędzy pracownikami. Może też pokazywać procesy technologiczne i plany rozwojowe, co przyczyni się do pozyskania nowych kontrahentów i współpracowników. Film o firmie to także doskonałe narzędzie do komunikacji z obecnymi klientami i możliwość pozyskania kolejnych. Klienci identyfikujący się z daną marką mogą bardzo pozytywnie postrzegać takie działania, co wpłynie korzystnie na ich przywiązanie do marki. Film o firmie może także ukazywać działania, które na co dzień nie są dla klientów widoczne, np. dbałość o ekologię, działania CSR czy inne inicjatywy, które pozytywnie wpływają na jej postrzeganie. Stworzenie interesującego filmu korporacyjnego wpływa doskonale na wizerunek firmy, jego budowanie i utrzymanie. Jeśli taki film jest atrakcyjnie i nowocześnie wykonany, może być również świetnym materiałem do wykorzystania w mediach społecznościowych. Atrakcyjne filmy tego typu zaczynają żyć własnym życiem, znacznie zwiększając jego zasięg.

Produkcja w Simple Frame

Simple Frame to studio oferujące tworzenie filmów dla firm, a także filmów reklamowych, szkoleniowych, korporacyjnych i wizerunkowych. Nowoczesne technologie, wieloletnie doświadczenie i pasja, z jaką tworzymy najróżniejsze formy filmowe i animacje, pozwala nam na produkowanie filmów o ogromnym zasięgu i skutecznych dla działań klienta.