Film reklamowy

Skuteczna sprzedaż i promocja usług wymaga od firm działań reklamowych, które pozwalają utrzymać się na rynku, wyprzedzić konkurencję i zdobywać nowych klientów. Filmy reklamowe są od lat najlepszą formą promocji i stanowią inwestycję, która procentuje latami.

Filmy reklamowe – dla kogo?

Film reklamowy to najskuteczniejsza forma reklamy. Nic tak nie przyciąga uwagi potencjalnych klientów jak profesjonalnie wykonany ruchomy obraz, oparty na pomysłowym, ciekawym scenariuszu. Obszar, w którym filmy reklamowe będą wykorzystane, zależy od preferencji klienta i potrzeb danej marki. Najpopularniejsze są bilboardy telewizyjne i spoty reklamowe wykorzystywane w Internecie, viral video i billboardy sponsorskie.

Jak powstaje film reklamowy?

Aby powstał dobry, a przede wszystkim skuteczny film reklamowy, konieczne jest poznanie oczekiwań klienta, grupy docelowej reklamowanego produktu i innych kluczowych informacji, istotnych dla strategii marketingowej marki. Wstępne założenia pozwalają na określenie, jaki rodzaj filmu będzie najlepszy dla danego produktu. Do dyspozycji pozostają klasyczne filmy reklamowe, animacja 2D i 3D czy film animowany. Po okresie preprodukcji film jest produkowany, a następnie, w końcowej fazie postprodukcji, poddawany montażowi, udźwiękowieniu i pozostałym działaniom wzbogacającym jego formę. Na każdym etapie pracy nad filmem reklamowym, konieczne jest w porozumieniu z klientem, co pozwala spełnić jego oczekiwania co do zawartości filmu, jak również efektów.

Film reklamowy od Simple Frame

Warszawska agencja Simple Frame zajmuje się produkcją reklam, postprodukcją, tworzeniem animacji i filmów korporacyjnych. Reklamy wyprodukowane przez naszą agencję są doceniane przez klientów za pomysłowość, profesjonalne wykonanie, a przede wszystkim skuteczność w docieraniu do klientów i pomnażaniu zysków. Ponieważ film reklamowy musi nie tylko przyciągać widza atrakcyjnym obrazem, ale również współgrać z pozostałymi działaniami marketingowymi klienta, dokładamy wszelkich starań, aby pomysł i wykonanie szło w parze ze skuteczną strategią marki.