Film sprzedażowy

Produkcja filmu sprzedażowego pozwala na uatrakcyjnienie oferty klienta i pokazanie w taki sposób jego produktu, marki czy firmy, aby mógł on pozyskać nowych odbiorców, a utrzymać stałych. Odpowiedni scenariusz, nowoczesna technika i doskonała postprodukcja pozwalają uzyskać efekt, który szybko generuje zyski.

Film sprzedażowy – dla kogo?

Filmy sprzedażowe to idealna forma promocji niemalże dla wszystkich, którzy chcą sprzedać swój produkt, rozszerzyć zasięg własnych usług czy zapoznać potencjalnych klientów z marką. W dobie nowych technologii klienci są już odporni na tradycyjne nośniki, dlatego warto zainwestować w najnowsze media. Atrakcyjne zaprezentowanie produktu może znacznie usprawnić pracę sprzedawców i przedstawicieli handlowych, uatrakcyjnić ich pracę, a także samodzielnie funkcjonować w sieci jako forma promocji. To czy film sprzedażowy będzie stanowił bardziej formę filmu reklamowego, szkoleniowego czy wizerunkowego zależy już wyłącznie od preferencji i potrzeb klienta.

Filmy szkoleniowe Simple Frame

Studio Simple Frame oferuję produkcję filmów na potrzeby klienta, w zależności od jego oczekiwań. Nasza praca obejmuje cały proces produkcji, od momentu przygotowawczego (preprodukcji), poprzez właściwy etap produkcji czyli zdjęcia, poprzez wieńczącą cały proces postprodukcję. Z powodzeniem łączymy także różne techniki filmowe, dodając elementy animacji 2D i 3D, a także dodatkowe efekty specjalne. Całość pozwala na stworzenie atrakcyjnego, a przede wszystkim skutecznego narzędzia sprzedażowego, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik, co znacznie zwiększa atrakcyjność przedstawianego produktu, a tym samym generuje zyski. Specjalizujemy się także w produkcji spotów reklamowych, filmów wizerunkowych i korporacyjnych, a także relacjach z konferencji, szkoleń i eventów.