Film wizerunkowy

Firmy, którym zależy na sprzedaży i promocji swoich usług oraz pozyskaniu nowych kontrahentów i klientów, muszą wyróżnić się na tle konkurencji, budując swój wizerunek najnowszymi metodami promocji. Filmy wizerunkowe pozwalają wykorzystać najnowsze technologie do budowania wizerunku i zaufania potencjalnych klientów oraz zwiększenia zysków.

Film wizerunkowy – korzyści

Budowanie pozytywnego wizerunku wśród obecnych i potencjalnych klientów firmy pozwala na utrzymanie jej pozycji na rynku, stałe generowanie zysków oraz prześcignięcie konkurencji. Film wizerunkowy pozwala na zaprezentowanie firmy w pozytywnym świetle, jej dokonań, sukcesów i codziennych działań. Pomaga też zwiększyć zakres dotychczasowej promocji w nowoczesny sposób. Film wizerunkowy jest zatem bardzo opłacalną dla firmy inwestycją, która może procentować latami, w zależności od obszarów jego wykorzystania.

Filmy wizerunkowe Simpleframe

Film wizerunkowy to nowoczesna wizytówka Twojej firmy. Można wykorzystać go zarówno na imprezach takich jak targi czy konferencje, prezentować w ten sposób firmę w sieci, a także wyświetlać w mediach tradycyjnych, np. w telewizji.  Simple Frame to znajdująca się w Warszawie agencja interaktywna, zajmująca się produkcją reklam, animacji i filmów wideo. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystamy by wideo odpowiadało potrzebom Twoim i Twoich klientów, a także w możliwie najlepszy sposób promowało twoją markę. Zajmujemy się produkcją zarówno animacji (2D i 3D) jak i filmów. Przygotujemy scenariusz, dopasujemy się do Twojego budżetu i zdobędziemy uwagę odbiorcy. Zajmowaliśmy się już produkcją spotów dla marek takich jak Mlekovita, Ludwik, OBI i TUI. Z naszą pomocą Ty też możesz dać się poznać z najlepszej strony potencjalnym klientom i kształtować wizerunek swojej firmy wedle własnych potrzeb.