Film z eventu

Przygotowanie eventu to ogromna praca. Aby efekt był satysfakcjonujący dla uczestników i gości, konieczne jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Aby efekt i wrażenie nie przeminęło wraz z zakończeniem eventu, a był inspiracją dla kolejnych, warto stworzyć relację w postaci filmu z eventu.

Czym może być film z eventu?

Filmy relacjonujące eventy mogą stanowić doskonałą pamiątkę dla uczestników i organizatorów, ale także materiał promocyjny, który pokazuje funkcjonowanie firmy, wysiłek i efektywność organizatorów czy sponsorów. Film z eventu może stać się częścią filmu wizerunkowego, promocyjnego czy nawet spotu reklamowego. Produkcja takiego filmu pozwala na takie ukazanie wydarzeń, aby stanowiły one reklamę i były zachętą do uczestnictwa w kolejnych eventach dla kontrahentów, klientów czy sponsorów. Filmy tego typu są więc jednorazową inwestycją dla firmy, ale bardzo opłacalną, ponieważ pozwalają wykorzystać stworzony materiał na wiele sposobów i w dowolny sposób.

Simple Frame – filmy z eventów

Powstanie filmu z eventu wymaga odpowiedniego przygotowania, zaangażowania specjalistów i sprzętu filmowego. Studio Simple Frame z powodzeniem przygotowuje relacje z eventów, konferencji  i wszelkiego rodzaju wydarzeń. Oferujemy kompleksową produkcję filmów promocyjnych, spotów reklamowych, filmów korporacyjnych czy wizerunkowych dla firm i instytucji. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu filmów i animacji pozwala nam zagwarantować efektywność i skuteczność. Film z eventu stworzony przez nasze studio pozwoli na zwiększenie zasięgu wydarzenia, a tym samym skuteczną reklamę i większe zyski. Specjalizujemy się także w uatrakcyjnianiu naszych produkcji efektami, jak kręcenie z powietrza czy animacje, co wyróżnia nas na tle konkurencji.