Film z warsztatów

Przygotowanie warsztatów wymaga od organizatorów zaangażowania i ogromnego nakładu pracy. Warto utrwalić ich przebieg, ponieważ może to stanowić nie tylko pamiątkę, ale doskonałą reklamę dla firmy, a także pozytywnie wpływać na jej wizerunek.

Film z warsztatów jako promocja

Produkcja filmu z warsztatów wymaga odpowiedniego przygotowania. Podobnie jak filmy z konferencji, podczas tworzenia filmu z warsztatów konieczne jest przede wszystkim zarejestrowanie wydarzenia i zgromadzenie odpowiedniej ilości materiału, który później, na etapie postprodukcji można dowolnie montować. Film z warsztatów może jednocześnie stanowić film wizerunkowy lub promocyjny, lub posłużyć jako jego część. Można w ten sposób pozytywnie zaprezentować firmę, przedstawić sprawną organizację takiego przedsięwzięcia i zachęcić potencjalnych klientów, np. uczestników warsztatów do uczestnictwa w kolejnych. To jednorazowa, bardzo opłacalna inwestycja, ponieważ film promocyjny można wykorzystywać wielokrotnie w różnych mediach i stanowi on doskonały materiał do komunikacji z odbiorcami.

Produkcja filmu z warsztatów

Studio Simple Frame to warszawski producent filmów promocyjnych, reklamowych oraz korporacyjnych. Od lat tworzymy dla naszych klientów atrakcyjne produkcje filmowe, dbając o każdy etap preprodukcji, produkcji i postprodukcji. Doświadczenie i pasja, z jaką podchodzimy do każdego zadania pozwala nam tworzyć filmy, które odnoszą sukces marketingowy, a dla firm stanowią najlepszą formę promocji. Aby nasze filmy stanowiły atrakcyjną sprzedażowo całość, posiadamy własne studio dźwiękowe, a także specjalistów od animacji 2D i 3D, co pozwala nam wzbogacić film o dodatkowe efekty specjalne i elementy, które znacznie poprawiają jego działanie marketingowe.