Gemius AdReal

Gemius AdReal to badanie polegające na monitoringu działań marketingowych w sieci. Film informuje u przydatności badania, dzięki któremu przedsiębiorcy uzyskują dostęp do statystyk, pozwalających im ocenić swoją pozycję na tle konkurencji. Gemius AdReal wspiera marketing przedsiębiorstwa, poprzez dostarczanie statystyk i danych z różnych kampanii i miejsc w sieci.

Animacje są najskuteczniejszym narzędziem perswazji i komunikacji z klientem. Pozwala na bardzo przejrzyste zobrazowanie zagadnień, które są istotne dla klienta, a które nie zawsze są jasne do przekazania w innej formie filmowej. Skuteczność animacji szczególnie wykorzystują twórcy filmów szkoleniowych i instruktażowych.

Produkcją animacji zajęło się studio Simple Frame. Od lat specjalizujemy się w produkcji filmów promocyjnych, reklamowych i szkoleniowych dla klientów indywidualnych, agencji reklamowych i telewizji. Tworzymy także animacje 2d i 3d, a także filmy animowane. Przede wszystkim stawiamy na skuteczność i wizualny efekt, aby film był i skuteczny marketingowo i atrakcyjny w odbiorze.