IdeaFaktor24

IdeaFaktor24 to stworzony przez IdeaMoney system, ułatwiający dostęp do faktoringu. Animacja prezentuje liczne funkcje systemu, takie jak przejrzysty dostęp do historii spłat kontrahentów czy możliwość generowania raportów. Dzięki IdeaFaktor24 zarządzanie fakturami staje jest wygodniejsze i prostsze. Z systemu można korzystać także na smartphonie i tablecie.

Spot stworzony został w technice animacji, która daje możliwość prostego i przejrzystego ukazania funkcjonalności platformy, jej zalet i korzyści wynikających z użytkowania. Animacja 2d i 3d to efektowny sposób na jasne pokazanie istotnych dla odbiorcy szczegółów, jednocześnie w atrakcyjnej formie, co stawia animację w czołówce skutecznych narzędzi marketingowych.

Produkcją animacji zajęło się studio Simple Frame. Animacje, które tworzymy dla klientów to połączenie skutecznego narzędzia marketingowego z najwyższej jakości atrakcyjnym w odbiorze obrazem. Tworzymy również wszelkiego rodzaju filmy – reklamowe, promocyjne, korporacyjne oraz instruktażowe, które pozwalają w atrakcyjny sposób przedstawić odbiorcy produkt, markę czy firmę.