Intermarche

Intermarche jest francuską siecią supermarketów, a także, co zaprezentowano w spocie, sponsorem Pucharu Polski w koszykówce mężczyzn. Od sezonu 2011/2012 do 2013/2014 nosił on nazwę Intermarche Basket Cup. Spot zaprasza na finałowe rozgrywki i informuje o ich sponsorowaniu przez Intermarche. Sieć supermarketów oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych w 220 sklepach na terenie całej Polski.

Reklama miała na celu zapoznanie odbiorców z siecią, utrzymanie pozytywnego wizerunku oraz promocję samego wydarzenia. W efekcie otrzymujemy skuteczny spot promocyjny, jednocześnie doskonałe narzędzie marketingowe i wizerunkowe. Pozwala to, za pomocą jednorazowej inwestycji, osiągnąć długotrwały efekt reklamowy, promocyjny i wizerunkowy, a także materiał do komunikacji z klientami.

Produkcją animacji zajęło się studio Simple Frame, warszawskie studio produkcyjne, doświadczone tworzeniu i produkcji animacji, filmów reklamowych i reklam radiowych. Tworzymy atrakcyjne filmy  do komunikacji wewnętrznej jak filmy korporacyjne czy filmowe materiały szkoleniowe.