Kaktus – postprodukcja

Letnie nowości!

Za oknem resztki zimy już całkowicie ustąpiły miejsca pierwszym podrygom wiosny. Lada dzień wiosna rozgości się na całego, a zaraz za nią gorące lato. Nareszcie! A jak wiosna i lato to słońce i plaża. A jak słońce i plaża to koniecznie jakieś orzeźwienie. Firma Nestle już o tym pomyślała i przygotowała nową, specjalnie na tegoroczne lato linię lodów Kaktus. Sami najlepiej wiemy, że najbardziej orzeźwiające owoce to arbuz i jabłko. Dzięki firmie Nestle takie właśnie połączenie będzie towarzyszyło nam tego lata. Tęskniąc za letnimi upałami z przyjemnością zajęliśmy w studio Simple Frame postprodukcja reklamy lodów Kaktus.

Nadanie letniego charakteru

Postprodukcja każdego materiału jest wymagająca i niesie ze sobą dużą odpowiedzialność. W końcu ostateczny kształt i charakter filmu zależy właśnie od tego etapu tworzenia. Dzięki temu, że zespół Simple Frame tworzą profesjonaliści, kreatywni twórcy z doświadczeniem i głową pełną pomysłów podejmujemy się każdego wyzwania! A podołać oczekiwaniom marki Nestle i nie zawieźć wszystkich spragnionych nowych doznań smakowych fanów Kaktusa to nie lada wyczyn. Nasi graficy z ogromną przyjemnością i dbałością o każdy szczegół przyłożyli się do etapu postprodukcji tego materiału nadając mu ostateczną wersję. Kreatywny pomysł, który wyróżni właśnie ten produkt na tle konkurencji, kluczowanie materiału, kolor korekcja i świetne animacje. Dzięki temu projekt stał się nowoczesnym, dynamicznym i świetnie nawiązującym do lata materiałem promocyjnym.

Prześlij smaki również na Instagram

W związku z dzisiejszą technologią i różnymi źródłami kontaktu z klientem oprócz wersji Full HD warto mieć również wersje na Instagram. Dzięki temu współczesnymi drogami można dotrzeć do użytkowników tej popularnej aplikacji co na pewno przyczyni się do sukcesu produktu. Zawsze doradzamy i sami tworzymy projekty właśnie na media społecznościowe. Niech smak tegorocznego lata zawita również na Facebooka i Instagram!

W tym roku lato ma smak arbuza i jabłka. I w naszym studio wiedzieliśmy to jako pierwsi! Co więcej, dzięki temu że zajęliśmy się całą postprodukcją dołożyliśmy do tego swoją cegiełkę.