Krosno – Billboard sponsorski

Krosno to jeden z wiodących polskich producentów wyrobów szklanych. Rozwój i sukces firmie zapewniają nie tylko wysokiej jakości produkty ale również odpowiednie materiały marketingowe.  Billboard sponsorski to świetne narzędzie zarówno do budowania wizerunku firmy jak też do promocji konkretnej oferty. Już sam fakt, że firma podjęła się sponsorowania filmu czy programu wiele o niej mówi. To świetna okazja do pokazania się widzom sponsorowanego programu czy  filmu swoich produktów czy usług.

Billboard sponsorski jest trudnym projektem. Mimo ściśle określonego, krótkiego czasu trwania rządzą nim również inne zasady, które bezwzględnie trzeba zachować. Odpowiednie treści, zwroty i odpowiednio zmontowane ujęcia- wszystkie wytyczne musza zostać zachowane. Dla billboardu Krosno wykonaliśmy w naszym studiu postprodukcję. W studiu SIMPLE FRAME zajmujemy się produkcją filmów i animacji kompleksowo. Najwyższej jakości sprzęt i programy zapewniają nam prace na najwyższym poziomie na każdym etapie pracy.

Staramy się, żeby nasze produkcje były nowatorskie, kreatywne i niebanalne. Lata pracy nauczyły nas, że dopiero najwyższa jakość idąca w parze z kreację zapewniają sukces projektu. Każdego Klienta traktujemy bardzo indywidualnie. Dzięki temu projekty są skrojone na miarę i na potrzeby każdego z osobna. Billboardy to za każdym ogromne wyzwanie ale i satysfakcja. Wiemy jak ważne dla firmy są materiały marketingowe i promocyjne. Właśnie dlatego jakość zawsze jest u nas na pierwszym miejscu!