MPack – Prezentacja produktowa

Obecna sytuacja ekologiczna i narastające problemy ze środowiskiem sprawiły, że musimy szukać nowych rozwiązań ratujących przyrodę i nasze życie. Firma MPack wyszła naprzeciw ekologicznym problemom i wdrożyła nowe, lepsze technologie. Jakie? Produkuje opakowania z trzciny cukrowej lub z regranulatu powstałego z recyklingu plastiku. Dzięki temu znacznie ogranicza zużywanie największego wroga środowiska- plastiku. Przede wszystkim odzyskuje nawet 90 procent plastiku w postaci wcześniej wspomnianego regranulatu i produkuje nowe opakowania. Prezentacja produktowa, którą zrobiliśmy dla MPack właśnie o tym opowiada. Krótka charakterystyka firmy i ich produktów pokazana za pomocą prezentacji to świetna promocja dla marki!

W studiu Simple Frame zajęliśmy się prezentacją kompleksowo i bardzo indywidualnie. Dokładnie tak, jak MPack zajmuje się swoimi Klientami. Zaprojektowaliśmy, a następnie wykonaliśmy prezentację, która z powodzeniem może stanowić zarówno część większej oferty jak również samodzielny materiał. Dzięki temu może stanowić bardzo wszechstronny i uniwersalny materiał na każdą okazję. Żeby jednak prezentacja produktowa była w pełni skuteczna musi łączyć najwyższa jakość z najlepsza kreacją.

Simple Frame to studio, które działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Doświadczenie, które przez lata zdobyliśmy pozwala nam swobodnie łączyć właśnie te dwie najważniejsze cechy. Jakość budzi w Klientach zaufanie zarówno do produktu jak i do całej marki. Natomiast ciekawa kreacja i niebanalne podejście do strony wizualnej wyzwala sympatię, która z resztą jest równie ważna.