MPWiK – film na Instagram

Obecnie Instagram jest drugą co do wielkości społecznością internetową. To portal, który szybko zyskał popularność wśród milionów ludzi i stał się kopalnią wiedzy, rozrywki i sposobem komunikacji. Idąc za ciosem i wykorzystując potencjał Instagrama firmy i instytucje również założyły zaczęły z niego korzystać. Takie posunięcie okazało się świetnym elementem marketingowym. Dzięki temu, że zdjęcia i film na Instagram mają wielu odbiorców z łatwością można reklamować swoje oferty czy promować całą markę.

Simple Frame to wiodące studio produkcyjne. Działamy nieprzerwanie od kilkunastu lat tworząc filmy, animacje i prezentacje. Widzimy jak zmienia się rynek, branża oraz potrzeby i wymagania odbiorców. Dynamicznie rozwijamy się dotrzymując kroku technologii i oczekiwaniom widzów. Od kiedy tylko internet stawał się coraz bardziej popularny wiedzieliśmy, że niebawem całe nasze życie właśnie tam się przeniesie. Tak się stało! Internet jest obecnie kopalnią wiedzy, rozrywki, informacji o wszystkich i o wszystkim. W zrzeszaniu się ludzi pomagają liczne portale i serwisy, w tym Instagram. Początkowo portal był zorientowany głównie na publikowanie zdjęć. Jednak z biegiem czasu sprawdziły się również krótkie filmy.

Film na Instagram powinien być konkretny, ciekawy, kreatywny. Wśród tysięcy zdjęć i innych filmów musi zwracać uwagę właśnie na siebie. Dokładnie taki film stworzyliśmy dla MPWiK. Chcieliśmy poruszyć ważny temat i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Połączenie jakości z kreacją okazało się najlepszym sposobem na wzbudzenie zaufania, sympatii i zainteresowania się tematem.

Nie każdy z nas wie, jak ważne dla środowiska i naszej przyszłości jest oszczędzanie wody. Ten film ma nas o tym uświadomić.